КІНОСЕРЕДА

 

К І Н О С Е Р Е Д А — це покази сучасного кіно, відкриті розмови, майстер-класи, живе спілкування з авторами, які створюють кіно в Україні. Це місце, де кожен зможе знайти щось для себе: режисер — свого актора, оператор — свого режисера, а глядач — своє кіно. Ми експериментуємо з форматами, шукаючи нові форми взаємодії з глядачем, занурюємося у процес виробництва, зустрічаємося зі знавцями кіноіндустрії та кіномистецтва.
Аудиторiя КІНОСЕРЕДИ — це креативна молодь і завзятi кiнематографiсти, люди різного віку та рiзних професiй, яких цiкавить культурний розвиток країни та сучасного кіномистецтва.
Ми завжди відкриті для ваших ідей та співпраці!

Iніціатор створення проекту КІНОСЕРЕДА: Віталій Карпенко.
Куратори проекту: Валерія Сочивець, Сабіна Асадова, Анастасія Груба

СУК \ CUC сумісно з арт-простіром АртПРИЧАЛ з вересня 2016 року до березня 2017 року почали робити щотижневий проект К І Н О С Е Р Е Д А. За період співпраці з АртПРИЧАЛом було проведено 8 майстер-класів та 10 показів фільмів.

З 31 травня 2017 року СУК \ CUC розпочали спільну роботу з Домом «Майстер Клас», де на четвертому поверсі майданчику Дім МК проводили КІНОСЕРЕДИ.

З 2018 року К І Н О С Е Р Е Д А змінила свій майданчик: майстер-класи проводяться в приміщенні Port Creative Hub (адреса вул. Набережно-Крещатицька 10-а), а покази фільмів — у Будинку Кіно (адреса вул. Саксаганського, 6).

Вхід: 100-150 грн
Вхід на події у Будинок Кіно безкоштовний, за попередньою реєстрацією.

СПИСОК ПРОВЕДЕНИХ ПОДІЙ >>