Illustration

КІНООГЛЯД

КІНООГЛЯД — це триденний кінофестиваль, головний фокус якого спрямований на конкурс короткометражних українських фільмів та відкриття нових імен.

Перший Кіноогляд відбувся у вересні 2019 року у Києві в Будинку кіно.Подія має на меті підтримувати нові імена в українській кіноіндустрії. На Кіноогляді була представлена програма найактуальніших українських короткометражних фільмів студентів, випускників та дебютантів.
«Три стовпи» Кіноогляду 2019:
національна конкурсна програма із 40 короткометражних фільмів з глядацьким голосуванням;міжнародна позаконкурсна програма, в рамках якої відбулися спеціальні тематичні покази, присвячені соціальним питанням України та світу;навчальна програма, яка складалася з 3-х публічних розмов та інтенсиву для кінокритиків.“Кіноогляд Сучасного Українського Кіна” є актуальним для загального культурного контексту, бо проект орієнтований на розвиток та розповсюдження сучасного українського кіно. Важливість та унікальність проекту полягає у тому, що в рамках конкурсної програми Кіноогляду проводиться глядацьке голосування у чотирьох категоріях (ігрове, документальне, анімаційне, експериментальне кіно), в кожній з яких глядач обирає свого переможця. Глядацьке голосування надає змогу молодим кінематографістам заявити про себе публіці й знайти свого глядача, глядачу — осягнути повну картину розвитку сучасного українського кіно, а кіновиробникам – зрозуміти очікування українського глядача.
Проект раніше був частково реалізований у рамках фестивалю GogolFest з 2015 по 2017 рік. Команда громадської організації “Сучасне Українське Кіно “СУК” займалася кінопрограмою фестивалю та протягом трьох років проводила конкурс «Золотий СУК», де глядачі обирали найкращі фільми в п’ятьох категоріях: ігрове, документальне, анімація, відеоарт та музичне відео.

ФОТОЗВІТ