Наші проєкти

Heading photo

КІНООГЛЯД

Це триденний кінофестиваль, головний фокус якого спрямований на конкурс короткометражних українських фільмів та відкриття нових імен.

Heading photo

ІНТЕНСИВ ДЛЯ КІНОКРИТИКІВ

Мета проєкту — освітньо-просвітницька, розвиток нової хвилі кінокритиків/-инь та популяризація національного та зарубіжного авторського кіно через публікації рецензій на сучасні фільми та інтерв’ю з українськими режисер(к)ами, актор(к)ами, автор(к)ами кіно

Heading photo

КІНОСЕРЕДА

Це освітній проєкт, який був заснований у 2016 році та здійснювався силами нашої команди у форматі молодіжних заходів в галузі кіно. КІНОСЕРЕДА пропонує дещо більше ніж звичайний кіноперегляд. Наша мета — ознайомити аудиторію з сучасним українським кіно та його творцями за допомогою онлайн та офлайн майстер-класів, кінопоказів, читок сценаріїв та розборів фільмів. Більше того, проєкт спрямований на розвиток і підтримку молодих митців, які тільки-но пізнають кіноіндустрію та створення умов для сприяння творчій діяльності, створення нових партнерств і формування в Україні спільних цінностей громадянського суспільства.