Illustration

Спадок

Катя та Антон – молода пара. Вони нарешті оселилися у власній квартирі, яка дісталася їм в спадок від дідуся. Вони закохані та будують плани на майбутнє. Проте одного дня все змінюється. Катя починає сумніватися в своїх почуттях, а її стосунки з Антоном починають змінюватися на гірше. Одного дня Катя та Антон здирають старі шпалери та помічають на стіні за ними невеличку тріщину. Чим більше руйнуються їх стосунки, тим більшою стає ця тріщина, поступово перетворюючись на величезну діру. Але найдивніше те, що за самою дірою взагалі нічого немає - лише темна порожнеча, з якої час від часу доноситься дивний скрегіт. В цій порожнечі причаїлося справжнє зло і воно ось-ось може вирватися назовні.

Рік: 2026

Хронометраж: 100'

Виробництво: СУК

Автор ідеї і режисер: Станіслав Битюцький

Вид: ігрове

Продюсери: Валерія Сочивець, Інна Ласточкіна

Фільми в розробці

Illustration

Завіса

Скрипалька Аріна грає в оркестрі, а її хлопець Денис диригент. В них співзалежні стосунки. Під час вечірки, на музичному конкурсі, її зґвалтував незнайомець. Вона не наважується розповісти про це своєму партнеру. Водночас вона дізнається, що Денис має стосунки з молодшою коханкою. Одного вечора п'яний Денис стає вкрай агресивним. Вона збирає всі свої сили, щоб втекти від нього. На жаль, місто наповнене звуками тривоги, а неподалік лунають вибухи.

Рік: 2026

Хронометраж: 90'

Виробництво: ВІАТЕЛ, СУК

Авторка та режисерка: Валерія Сочивець

Вид : ігрове

Продюсери: Галина Криворчук, Інна Ласточкіна, Віктор Шевченко

Illustration

Тіні

Це фільм про бездомність, але не про безнадію. Різниця між ними цими словами в декілька літер. Але водночас це прірва. Ця історія почалася три роки тому як спостереження фотографа Саші Чекменьова під час його роботи з бездомними. Це мав бути фільм про інший світ, який ми хочемо ігнорувати.

Рік: 2026

Хронометраж: 80'

Авторка ідеї та режисерка: Поліна Кельм

Вид: документальне

Продюсери: Валерія Сочивець,

Illustration

Прах, що осідає шаром на поверхні

Крихта за крихтою розбираючи зруйновані російською авіацією будинки в Маріуполі, на поверхню виходить історія побудови та зруйнування тоталітарної системи. Побудова системи відбувається водночас із відбудовою заводу «Азовсталь», на який під загрозою розстрілу у 1944 році привезли працювати дідуся режисерки. Обидва процеси супроводжуються примусом, загрозами та пропагандою, що демонструє щасливих людей, які будують дві машин смерті – тоталітарну систему та металургійний гігант. Ці машини працюють наче крематорії, використовуючи людей як паливо і виробляючи прах та кіпоть.

Рік: 2026

Хронометраж: 80'

Авторка ідеї та режисерка: Зоя Лактіонова

Виробництво: СУК, 2BraveProduction

Вид: документальне

Продюсери: Наталя Лібет, Валерія Сочивець

Illustration

Вшиті субтитри

Амір, іммігрант, який давно живе в Україні та працює перекладачем. Він намагається врятувати стосунки з маленькою донькою після складного розлучення. Переживаючи кризу ідентичності, він губиться у круговерті одноразових зв'язків і вечірок. Передчуваючи війну, його колишня дружина забирає їхню доньку до Європи. Амір змушений швидко приймати рішення: залишитися, повернутися на Батьківщину чи знову стати іммігрантом.

Рік: 2027

Хронометраж: 85'

Автор ідеї і режисер: Новруз Хікмет

Виробництво: СУК, PlotlessFilm

Вид: ігрове

Продюсери: Валерія Сочивець, Юліан Грехов

Illustration

Воїн

Після декількох років на передовій Саша, жінка-снайпер української армії, повертається до рідного села, сповнена рішучості забути війну та повернутися до мирного життя. Але вона дізнається, що її батько, лісничий, зникнув через супротив нелегальним лісорубам, які винищують сторічний Карпатський ліс. Одна проти всіх, вона вирішує встановити справедливість.

Рік: 2027

Хронометраж: 80'

Авторка ідеї і режисерка: Маша Кондакова

Вид: ігрове

Продюсерка: Валерія Сочивець

Illustration

Уроки водіння

Київ, Україна. Квітень, 2022 рік. Батько допомагає Доньці тренуватися у водінні. Вони єдині родичі один для одного, і мають сильний зв'язок, але багато розбіжностей у поглядах. Урок водіння перестає бути звичайним, коли Батькові виписують повістку на блокпості.

Рік: 2024

Хронометраж: 16'

Автор ідеї і режисер: Анастасія Груба

Вид: ігрове

Виробництво: СУК

Продюсери: Міра Оуетору, Віктор Шевченко, Валерія Сочивець

Illustration

Бограч

Одного гарного осіннього дня будівельник вирішив зробити перерву на обід, молода дівчина доглядає за своєю пристарілою бабусею, а кінорежисер намагається змонтувати повнометражний дебют.
Тим часом, сили протиповітряної оборони збивають повітряні цілі у небі над Києвом.


Рік: 2024

Хронометраж: 16'

Автор ідеї і режисер: В'ячеслав Туряниця

Вид: ігрове

Продюсери: Інна Ласточкіна, Філіп Сотниченко

Illustration

Недоступні

Рятуючись від обстрілів, Сергій тимчасово
переїжджає на захід України. Коли його
мати вирішує евакуюватися з окупованого
рідного міста, вони втрачають телефонний зв'язок.

Рік: 2025

Хронометраж: 15'

Автор ідеї і режисер: Кирило Земляний

Вид: ігрове

Продюсери: Інна Ласточкіна, Ніколай Ярошенко

Illustration

Times New Roman

На тлі подій, пов’язаних із повномасштабним вторгненням росії в Україну, репортер, який має проблеми з алкоголем та кризу середнього віку не може зробити вибір між коханкою та дружиною, намагаючись не повторити помилки своїх батьків та зберегти всі існуючі зв'язки. На тлі проблем, пов’язаних з війною, кризою середнього віку, проблемами з алкоголем та в особистому житті, герой не може розірвати коло постійно повторюваних подій.

Рік: 2027

Хронометраж: 105'

Автор ідеї і режисер: Філіп Сотниченко

Вид: ігрове

Продюсери: Валерія Сочивець